Pakalpojumi

Skvošs

Eiropā slavenās Austrijas firmas ASB aprīkotā skvoša zālē ir iespēja apgūt iecienītās skvoša spēles pamatus iesācējiem un gūt baudu spēlētājiem ar pieredzi.Ikviens šīs spēles spēlētājs dinamisko kustību rezultātā nodarbina visus ķermeņa muskuļus, izvingrina locītavas un attīsta reakciju.

Trenažieru zāle

Slavenās Amerikāņu firmas zīmes ”Life Fitness“ aprīkojums – kardio un spēka trenažieri, kā arī papildaprīkojums – jostas vēdera presei, svaru celšanai. No kardio trenažieriem Jūs varat izvēlēties sev vispatīkamāko. Ir trenažieri, kas imitēs riteņbraukšanu, slēpošanu, skriešanu, kāpšanu pa trepēm.

Bokss

Bokss – olimpiskais sporta veids, klasika un dūru cīņas bāze. Boksa nodarbības galvenokārt ir paredztētas, lai uzturētu sevi labā fiziskā formā, iemācītu uzņemties atbildību par sevi un saviem tuvajiem, pārvarētu savus kompleksus un nostiprinātu fizisko izturību. Šis sporta veids ir piemērots dažāda vecuma un dažādas fiziskās sagatavotības grupām. Mūsu klienti ir dažāda vecuma – sākot no 4 līdz 50 gadu vecumam. Treniņi iesācējiem un profesionāliem sportistiem: iespēja piedalīties amatieru turnīros, izveidot karjeru profesionālajā ringā vai iegūt labu fizisko formu bez smaga kontakta. Individuāla pieeja katram.

Funkcionālais treniņš/Apļa treniņš

Funkcionālie treniņi, kuros vingrinājumi ar inventāru tiek virknēti noteiktā secībā, sākot ar vienkāršiem beidzot sarežģītākiem. Vingrinājumos nodarbina ne tikai ķermeni, bet arī prātu, attīsta koordināciju, līdzsvaru, nostiprina ķermeņa centru. Funkcionālie vingrojumi ir kustības, kurās nepieciešams saglabāt gravitācijas centru virs atbalsta pamata, citiem vārdiem, jūs, piemēram, stāvat uz vienas vai divām kājām un varat noturēt ķermeni līdzsvarā. Funkcionāli vingrojumi palīdz ievērojami uzlabot spēju veikt kādu konkrētu darbu, sasniegt labākus rezultātus sportā vai aktīvi atpūsties brīvā dabā. Taču konkrēti vingrojumi var būt funkcionāli vienam, bet pilnībā disfunkcionāli citam cilvēkam.

Pilates

Pilates ir vingrošanas sistēma, kura balstās uz “ķermeņa centru” uz dziļajiem muguras, vēdera un sēžas muskuļiem, tādējādi nostiprinot mugurkaulu, vēdera muskulatūru, veicinot vispārēju ķermeņa simetrisko veidošanos un māca koncentrēties. Nodarbības īpašas ar to, ka izpildot katru vingrinājumu cilvēks mācās izprast un izjust, kas notiek viņa organismā. Pilates vingrinājumus izpilda trenera uzraudzībā, uz vingrošanas paklājiņa, nelielās grupās. Pilates vingrinājumi paredzēti ikvienam un visām vecuma grupām, īpaši ”sēdoša” darba cilvēkiem un ”mazkustīgajiem”, tie noņem vispārējo sasprindzinājumu un uzlabo dzīves kvalitāti.

TRX

TRX piekares sistēmas treniņš, kurā galvenais slodzes elements ir katra lietotāja ķermeņa svars. Turoties ar rokām vai kājām pie speciāliem rokturiem, cilvēks izpilda vingrinājumus. To variāciju ir simtiem – var attīstīt gan muskuļu spēku, gan lokanību, gan līdzsvaru, nodarbināt dziļo muskulatūru. TRX nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan arī profesionāliem sportotājiem. Sportisti ar pieredzi atzīst, ka TRX sistēma ir laba alternatīva trenažieriem.

Tabata

Tabata – tas ir viens no efektīvākajiem intervālajiem treniņiem. Šis treniņs ir ar vairākiem intervāliem pa 20 un 10 sekundēm. Sākumā 20 sekundes maksimāla intensitāte un 10 sekundes atpūta, tā turpinot 8 reizes pēc kārtas, kopā sastādot 4 minūtes. Tabatas vingrinājumi pildāmi izmantojot spēka – trenažierus, stangas, espanderus, hanteles, step-platformas, lecamauklas, kā arī fitball lielās bumbas. Tabata – nav priekš iesācējiem. Lai veiktu Tabata vingrinājumus ir jābūt ar noteikta līmeņa fizisko sagatavotību un izturību.

Sauna

Tradicionāla somu sauna ir ievērojama ar sauso tvaiku, kas atšķir to no krievu un turku pirts. Pateicoties šim tvaikam, sauna labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu. No medicīnas viedokļa, somu saunai piemīt virkne labvēlīgu funkciju: lieliski izvada no organisma šlakvielas (sārņus); atjauno muskuļu darbību – tādēļ pēc sporta nodarbībām ir ieteicams apmeklēt saunu, tā labvēlīgi ietekmē ādas stāvokli, palīdz atslābināties un noņemt stresu.

Individuālie treniņi

Treniņi veidojas uz individuālās treniņu bāzes programmas, kura izveidota speciāli Jums. Programma veidojas pamatojoties uz Jūsu mērķiem, fiziskā ķermeņa un veselības stāvokļa, darba potenciāla un protams emocionālā noskaņojuma. Kopā ar Jums profesionālais treneris noteiks Jums svarīgus mērķus (svara samazināšanu, sirds asinsvadu nostiprināšanu, elpošanas sistēmas regulēšanu, izturības paaugstināšanu, muskulatūras nostiprināšanu, ķermeņa veidošanu) un sastādīs personālu programmu. Individuālo treniņu priekšrocības: programma sastādīta ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības. Pareiza vingrošanas tehnikas apmācība. Jums piemērots un ērts treniņu grafiks.

Solārijs

Avanti stāvošais solārijs

6min 4.20 €
9min 5.60 €
12 min 6.90 €
15min 7.80 €

Abonements 60 min 27.00 €

Sporta bārs

Protein Delite 2.70 €
100% Whey Protein 2.40 €
Hyper Mass 5000 2.20 €
Multi Hypotonic dzēriens 0.75 €
L-Carnitine 1.80 €

Protein BAR batoniņš 2,80€
“885” negāzēts 0,5l 1.00 €
“885” gāzēts 0,5l 1,00 €
Venden 0,75l 1,20 €
Venden 1,5l 1,55 €