Sporta un atpūtas centrs

Lieliska sporta veidu un nodarbību izvēle un draudzīgas cenas

Abonementi

Lielais Dambo

64,00 €
57,60 €*

Bez laika ierobežojuma

 

Skvošs, grupu nodarbības, trenažieru zāle, sauna, seifiņš, Dambo autostāvvieta

Vidējais Dambo

43,00 €
38.70 €*

Bez laika ierobežojuma

 

Grupu nodarbības, trenažieru zāle, sauna, seifiņš, Dambo autostāvvieta

Mazais Dambo

40,00 €
36,00 €*

Bez laika ierobežojuma

 

Trenažieru zāle, sauna, seifiņš,
Dambo autostāvvieta

Dienas Dambo VIP

35,60 €
32,00 €*

No pl. 9:00 līdz 16:00

 

Skvošs, trenažieru zāle, sauna, seifiņš,

Dambo autostāvvieta

Bokss – grupu nodarbības

43,00 €
38,70 €*

Bez laika ierobežojuma

Boksa grupu nodarbības, trenažieru zāle, sauna,

seifiņš, Dambo autostāvvieta

Dienas Dambo

29,00 €
26,00 €*

No pl. 9:00 līdz 16:00

 

Trenažieru zāle, sauna, seifiņš,
Dambo autostāvvieta

Nodarbību saraksts

Laiks

1. zāle

2. zāle

9:00

10:00

11:00

13:00

Apļa treniņš*

Rita

17:00

17:30

Apļa treniņš*

Aivika

18:15

Pilates*

Tatjana

18:30

Apļa treniņš*

Aivika

18:45

19:15

19:30

TRX*

Aivika

20:00

Laiks

1. zāle

2. zāle

9:00

Bokss

10:00

Bokss

11:00

Bokss

13:00

Bokss

17:00

Bokss

17:30

Bokss

Spēka Apļa treniņš*
Valters

18:00

Dejas bērniem

18:30

Apļa treniņš*
Dmitrijs

18:45

19:00

Bokss – grupas nodarbība

Maksims

19:30

TRX*
Dmitrijs

20:00

Laiks

1. zāle

2. zāle

9:00

10:00

11:00

13:00

Apļa treniņš*

Rita

17:00

17:30

 Apļa treniņš*

Aivika

18:15

Pilates*

Tatjana

18:30

Apļa treniņš*

Aivika

18:45

19:15

19:30

TRX*

Aivika

20:00

Laiks

1. zāle

2. zāle

9:00

Bokss

10:00

Bokss

11:00

Bokss

13:00

Bokss

17:00

Bokss

17:30

Bokss

Spēka Apļa treniņš*

Valters

18:00

Dejas bērniem

18:30

TABATA*
Dmitrijs

18:45

19:00

Bokss – grupas nodarbība

Maksims

19:30

TRX*
Dmitrijs

20:00

Laiks

1. zāle

2. zāle

9:00

Bokss

10:00

11:00

13:00

Apļa treniņš*

Rita

17:30

Apļa treniņš*

Aivika

18:00

Pilates*

Tatjana

 –

18:15

18:30

Apļa treniņš*

Aivika

18:45

19:15

19:30

TRX*
Aivika

20:00

*OBLIGĀTA IEPRIEKŠ PIERAKSTĪŠANĀS!

Spēka & Apļa treniņš — augsta intensitāte, TABATA — augsta intensitāte, TRX — vidēja intensitāte, Apļa treniņš — vidēja intensitāte, Pilates — zema intensitāte.

Treneri

Valters Bērziņš

Sertificēts Decalifting un personālais treneris ar vairāk kā 10 gadu pieredzi individuālo treniņu vadīšanā, sekmīgi organizē spēka un izturības apļu treniņus arī grupām.

vairāk info

Maksims Guščiks

C kategorijas treneris boksā un fitnesā. Bijušais profesionālais bokseris. Daudzkārtējs Starptautisko turnīru dalībnieks un uzvarētājs.

Kristīne Girone

Esmu absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju «Izglītības un sporta darba speciālists», ieguvu profesionālo «B» kategorijas kvalifikāciju fitnesa treneris.

Nikolajs Maskaļenko

Starptautiskais sporta meistars. Latvijas, Baltijas, Ziemeļvalstu čempions. Latvijas labākais peldētājs — rekordists. Daudzkārtējs Pasaules čempionātu dalībnieks.

Rita Velika

Ar sportu esmu roku rokā jau no bērnības. Sacensības vieglatlētikā visus skolas gadus, trenažieru zāle un aerobika studiju laikā, dalība LBBF organizētajās sacensībās.